עלינו - כוכב אירועים

מי אנחנו

קצת עלינו...

כוכב אירועים היא חברת השכרת ציוד לאירועים. כחברה הפועלת כבר יותר מ-20 שנה בתחום, אנחנו יודעים להתאים את הציוד שלנו לכל אירוע, בכל גודל ובכל סגנון, על מנת למקסם את החוויות של לקוחותינו.

כוכב אירועים היא חברה משפחתית שהוקמה ומנוהלת על ידי נסים שמחי. פעילותנו מתמקדת בהשכרת כל הציוד שאירוע צריך: כלים לאירועים (כולל כלי אוכל והגשה), שולחנות לאירועים, והשכרת ציוד מיוחד, דוגמת ריהוט אלטרנטיבי.

למעבר לקטלוג ציוד מקצועי לאירועים

שירות מקצועי, אדיב ומהיר 

אנחנו דוגלים במתן השירות הטוב ביותר שיש, ולכן הציוד שלנו הוא החדיש והאיכותי ביותר, ומגיע במגוון סגנונות רחב. הציוד המצוין שאנחנו משכירים משדרג כל אירוע שהוא, החל מחתונות, בריתות, בר ובת מצווה, ועד אירועי חברה או כל אירוע אחר.
הניסיון הנרחב של צוות החברה בתחום השכרת הציוד לאירועים מאפשר לנו להישאר עם היד על הדופק בכל הקשור לסגנונות ולאופנות החדשות, ולחדש את מלאי הציוד באופן שוטף ולפי הצורך.

מי הם הלקוחותנו...

אנחנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות: אנשים פרטיים, חברות, ארגונים, מוסדות, בתי ספר, מושבים, קיבוצים ועיריות, חברות להפקת אירועים, ועדי עובדים, חברות קייטרינג, חברות תיירות ועוד.

כל אירוע חשוב!

סוד ההצלחה שלנו הוא שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו בכוכב אירועים מתייחסים לכל אירוע של לקוח כאילו היה אירוע פרטי שלנו. אנחנו יודעים שלקוחות מרוצים הם אנשי השיווק הטובים ביותר, ואם אתם מרוצים מחלקנו באירוע שלכם, גם אנחנו מרוצים.

כתובת דוא"ל: eliadt11@gmail.com או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

0584424248